Wideofilmowanie ślubów

Zupełnie inne reportaże z wesela

Na całość proponowanej przeze mnie oferty realizacji filmu z wesela składa się wynajęcie mnie na cały dzień uroczystości weselnej, montaż filmu oraz przygotowanie filmu na wybranym nośniku – DVD, Pendrive lub Blu-Ray.

Staram się, aby moje reportaże weselne zawierały wszystkie najważniejsze momenty z dnia wesela, pokazane w atrakcyjnej formie. Filmy, które montuję zawierają skróty z przygotowań, życzeń, sesji zdjęciowej a na samym końcu znajduje się podsumowanie wesela. Takich teledysków ślubnych mogą Państwo zobaczyć wiele na moim kanale na Youtube.

Nowoczesny film ślubny to wiele dobrze dobranych elementów

Nowoczesny film ślubny to przede wszystkim dobra współpraca pomiędzy Parą Młodą a kamerzystą. Oczywiście najlepsze efekty osiągnie się, gdy film będzie filmowany przez dwóch kamerzystów w towarzystwie zaprzyjaźnionego fotografa, który chętnie pomoże w niektórych sytuacjach.

W czasach w których zaczynałem filmować wesela nie był wymagany sprzęt filmowy w takich ilościach jak obecnie. Wideofilmowanie wesel można było rozpocząć gdy w posiadaniu był: kamera SVHS, dodatkowe akumulatory, oświetlenie nakamerowe oraz kasety. Obecnie filmowanie wesela to praca ze stabilizatorami obrazu (gimbal, statyw, montopod, slider), rejestratorami dźwięku oraz oświetleniem. Aby maksymalnie wykorzystać posiadany sprzęt, najlepiej jest pracować we dwie osoby, które wzajemnie się będą uzupełniać i dzięki temu wyjdzie dynamiczny reportaż ślubny.

Film promocyjny

Przeprowadziłem wywiady z kilkoma osobami dla których pracowałem.

W filmie udział wzieli

 • Aleksandra i Łukasz Gawin,
 • Robert Stręg,
 • Stefan Kołodziej,
 • Gosia Przybyłko,
 • Kasia i Grzegorz Buks.

Dziękuje Wam za udział w tym filmie.

W trakcie realizacji filmu kieruję się jedną z zasad:

wykonać dla Państwa najlepszy film pamiętając o tym, że Para Młoda na weselu jest po to,
aby się świetnie bawić, a nie grać we własnym filmie.

 • Katarzyna&Andrzej

  Będąc już ponad pół roku po ślubie, kiedy opadły już te pierwsze emocje i zachwyt nad filmem, zdjęciami i całą resztą i „spokojnym okiem” możemy zobaczyć nasz film, nadal jesteśmy nim zachwyceni!! To niesamowite jak Pan Marek stworzył coś raz a w taki sposób, że my możemy się tym zachwycać bez końca! Film nie nudzi, jest dynamiczny i tak ciekawy, że nie wiadomo nawet kiedy mija.Sama współpraca z Panem Markiem godna podziwu, rewelacyjny kontakt, pełny profesjonalizm

  Pan Marek zna się na rzeczy, wie co ważne, co musi być, a co można pominąć,a jednocześnie zrealizował każdą naszą „zachciankę” i sugestię.Dobór muzyki też zostawiliśmy w rekach Pana Marka i naprawdę nie żałujemy. Piosenki nowe, na czasie, a dobrane z takim wyczuciem, że idealnie komponują się w daną sytuację. A do tego wywiady z gośćmi- REWELACJA, super zgrane, w odpowiednich momentach dodatkowo czynią film mega ciekawym. GORĄCO z ręką na sercu POLECAMY Pana Marka, jeżeli tylko chcecie żeby Wasz film był ciekawy i nie powiewał nudą.

 • Justyna&Konrad

  Miły, sympatyczny i wzorowo wykonujący swoje obowiązki. Nie spodziewałem się takiego efektu końcowego naszego filmu weselnego. Wśród osób, które go widziały dominują wyłącznie pozytywne opinie. Polecam Marka Mikę ze względu na to, że jest w 100% profesjonalistą. Widać, że filmowanie to jego pasja i dokłada wszelkiej staranności, żeby finalny efekt był zbieżny z oczekiwaniami klienta.